O Δήμαρχος Αμπελοκήπων-Μενεμένης προκηρύσσει πρόχειρο διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης τη χαμηλότερη τιμή προσφοράς (μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης), για την ασφάλιση των οχημάτων-μηχανημάτων του Δήμου, ενδεικτικού προϋπολογισμού 52.000 ευρώ. Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί στο δημοτικό κατάστημα Αμπελοκήπων, Πατρ. Γρηγορίου Ε, αρ. 12, στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου στις 3 Μαϊου 2011, ημέρα Τρίτη και ώρα από 10.00 π.μ. έως 11.00 π.μ. Προϋπόθεση συμμετοχής στο διαγωνισμό η ασφαλιστική εταιρία να ανήκει στον φιλικό διακανονισμό και στην Ένωση Ασφαλιστικών Εταιριών. Πληροφορίες και έντυπα μπορούν να παραλάβουν οι ενδιαφερόμενοι από το γραφείο Προμηθειών του δήμου (πρώτος όροφος, τηλ. 2310-729650-1, τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Μ΄αρέσει η προϋπόθεση συμμετοχής. Σε λίγο θα επεκταθεί και στις ζημιές των Εταιρειών. Δεν θ΄ασχολούμαστε με εταιρείες εκτός Φ/Δ και ΕΑΕΕ. Να και κάτι αισιόδοξο. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ