Ο Δήμος Σαρωνικού προκηρύσσει την επανάληψη του πρόχειρου διαγωνισμού με σφραγισμένες προσφορές (συμπλήρωση αναλυτικού, ανά όχημα, τιμολογίου από μέρους του ενδιαφερόμενου), για την εκτέλεση της υπηρεσίας Ασφάλιση Οχημάτων του Δήμου Σαρωνικού [ασφάλιστρα μεταφορικών μέσων, ασφάλιστρα οχημάτων και μηχανημάτων έργου (Μ.Ε.)], συνολικής προϋπολογιζόμενης αξίας με ΦΠΑ 60.000 ευρώ. Ο διαγωνισμός θα διεξαχθεί στο Δημαρχιακό Μέγαρο Καλυβίων του Δήμου Σαρωνικού την Παρασκευή 5 Αυγούστου, και ώρα 11.00 ενώπιον της επιτροπής διαγωνισμού. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν γραπτή προσφορά στην επιτροπή μέχρι την ανωτέρω προθεσμία. Οι προσφορές μπορούν να κατατίθενται ή να αποστέλλονται ταχυδρομικά στο γραφείο προμηθειών του Δήμου Σαρωνικού (οδός Αθηνών & Ρήγα Φεραίου, Καλύβια, Τ.Κ. 19010). Κριτήριο κατακύρωσης είναι η χαμηλότερη τιμή.