Την Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2010, η Πανελλήνια Ομοσπονδία Ασφαλιστικών Πρακτόρων, (ΠΟΑΠ) εξέλεξε το νέο της Διοικητικό Συμβούλιο. Οι εκλεγέντες είνα: Καραποναρλίδης Ιωάννης, Κοτσάνπαπας Χαρίσσης, Κονταξής Ηλίας, Νικολαΐδου Όλγα, Λύχρου Δήμητρα –Ιωάννα, Ραφαηλίδης Αλέξανδρος, Λατσούδη Ειρήνη. Αναπληρωματικά Μέλη: Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης Μάνεσης Αναστάσιος. Εξελεγκτική Επιτροπή: Χατζηευστρατίου Απόστολος, Πανουργία Ελένη – Λίζα, Βλαχάκης Κωνσταντίνος. Καλές δουλειές!