Αντί για εισαγωγή στην έρευνα, σας ενημερώνουμε ότι ένας μικρός πράκτορας απέκτησε 200 πελάτες τα τελευταία τρία χρόνια αποκλειστικά από την ιστοσελίδα του, από τους οποίους, μόνον οι 50 ζήτησαν και ασφάλισαν τα αυτοκίνητά τους! Πώς σας φαίνεται; Σας προτείνουμε να μελετήσετε την έρευνα του ΟΠΑ με προσοχή. Θα ανακαλύψετε ένα μικρό θησαυρό που θα σας χρησιμεύσει αν αποφασίσετε να χαράξετε τη δική σας “ψηφιακή” στρατηγική. Η συγκεκριμένη αγορά τώρα ανοίγει τους ορίζοντές της. Το Μέλλον είναι στο Διαδίκτυο.