Σήμερα ξεκινά για τα παιδιά μας μία νέα σχολική χρονιά και μαζί με τις ευχές μας σας παραθέτουμε τον “οδηγό του δασκάλου” του Αμερικανού ψυχολόγου William Glasser.
Ο λόγος; Για να θυμόμαστε τι πρέπει να κάνουμε ως δάσκαλοι και ως γονείς για να ενθαρρύνουμε και να υποστηρίξουμε τα παιδιά μας στις επιλογές και την πορεία τους στη ζωή!
Προωθήστε το video σε όλους τους πελάτες σας, που τα παιδιά τους ξεκινούν αύριο το σχολείο.
Για εμάς ήταν εξαιρετικά ενδιαφέρον και ελπίζουμε να φανεί χρήσιμο και σε εσάς.
Καλή Σχολική Χρονιά γεμάτη από Γέλια, Χαρές & Επιτυχίες!