Βιβλική καταστροφή… Προσέξτε, σεβαστοί αναγνώστες, να δείτε πόσο γρήγορα αυτός ο αξιοθαύμαστος Λαός θα ξαναχτίσει τις κατεστραμμένες πόλεις του. Φαντάζεστε τις λαμογιές που θα δημιουργούσαν οι δικοί μας αν χρειαζόταν ποτέ να κάνουν το ίδιο;
Βιβλική καταστροφή… Προσέξτε, σεβαστοί αναγνώστες, να δείτε πόσο γρήγορα αυτός ο αξιοθαύμαστος Λαός θα ξαναχτίσει τις κατεστραμμένες πόλεις του. Φαντάζεστε τις λαμογιές που θα δημιουργούσαν οι δικοί μας αν χρειαζόταν ποτέ να κάνουν το ίδιο;
+12,000 εγγεγραμμένοι χρήστες ενημερώνονται καθημερινά για θέματα Ιδιωτικής Ασφάλισης από το Newsletter του insurancedaily.gr
Το σύνολο του περιεχομένου και των υπηρεσιών του insurancedaily.gr διατίθεται στους επισκέπτες αυστηρά για προσωπική χρήση. Απαγορεύεται η χρήση ή επανεκπομπή του, σε οποιοδήποτε μέσο, μετά ή άνευ επεξεργασίας, χωρίς γραπτή άδεια του εκδότη. © 2023
© 2020 Insurancedaily.gr - by Morax Media s.a..
Αληθεια τι εννοει ο συντακτης με το “Φαντάζεστε τις λαμογιές που θα δημιουργούσαν οι δικοί μας αν χρειαζόταν ποτέ να κάνουν το ίδιο;”. Ποιους εννοει; τους “αλλους” ελληνες; εμεις και εκεινος φυσικα ανηκουμε σε αλλη ρατσα!
Οι πολιτικοι μας δεν ειναι γαλαζοαιματοι, συγγενεις και φιλοι δικοι μας ειναι και κυριως παιδια ευκαταστατων οικογενειων, εργοδοτων και ευυπόληπτων, αντε ο γιατρος και η δικηγορος που απευθυνομασταν πριν τους κανουμε ΕΜΕΙΣ εξουσια.
Εξουσια αλλωστε κανουμε και τα παιδια μας που στο ονομα της διασφαλισης μονιμης εργασιας των τα κατευθυνουμε να γινουν πηλικιοφοροι τεμπεληδες αλλα σιγουρα εξουσια!
Μην βγαζουμε λοιπον τον εαυτουλη μας απ’ εξω γιατι αν καναμε το αυτονοητο, αυτο που εκανε η ισοπεδομενη κυριολεκτικα Γερμανια μετα τον τελευταιο (ελπιζουμε) παγκοσμιο πολεμο με χρεη τριεκατομυριων, διαλυμενη και μηδενικη υποδομη αλλα και χωρις παραγωγικο ιστο αφου ειχαν σκοτωθει για την “πατριδα”, δηλαδη να δουλεψουμε 8ωρο (και οχι 6,5ωρο που μας δουλευουν οι δημοσιοι υπαλληλοι και οι των δεκο) και ΕΠΙΠΛΕΟΝ 1 ωρα καθημερινα επι 10 χρονια με την αμοιβη αυτης της επιπλεον ωρας να καταβαλλεται στο κρατος απευθειας απο τους εργοδοτες σε μηνιαια βαση, θα ξεσηκονωμασταν συσωμοι ολοι. Προτιμαμε βλεπεις ακομη να μας αφαιρουν απο το λιπος που εχουμε συσσωρευμενο μειωνοντας τις αποδοχες μας! Ελα ομως που τελειωνει κι αυτο, τα σεντουκια και το ταχυδρομικο ταμιευτηριο των γονιων μας αδειασαν! Η λυση; ΕΡΓΑΣΙΑ!