Περικοπές 2700 θέσεων εργασίας ανακοίνωσε η ING την Πέμπτη παρά την δημοσιοποίηση (στον ασφαλιστικό τομέα) κερδών τριμήνου και παρά απώλεια της τάξεως των 467 εκατομ. ευρώ λόγω έκθεσης σε ελληνικά ομόλογα. Τα καθαρά κέρδη τριμήνου ανήλθαν στα 1.692 δις ευρώ σε αντίθεση με δημοσκόπηση του Reuters που προέβλεψε κέρδη 1. 624 δις. Ο CFO Patrick Flynn δήλωσε στο CNBC ότι “η αγορά χρειάζεται ξεκάθαρη ενημέρωση ως προς την κατάσταση στην Ελλάδα. Η συμφωνία της 26ης Οκτωβρίου πρέπει να εφαρμοστεί και πρέπει να ενημερωθούμε περαιτέρω ως προς το κούρεμα και τις προθέσεις του ΔΝΤ”. Τα κέρδη της τράπεζας σημείωσαν πτώση λόγω των διαγραφών. Ως προς τις περικοπές, 2.000 θέσεις θα περικοπούν στην Ολλανδία, και 700 εκτός της εγχώριας αγοράς. Από την κίνηση αυτή ο Όμιλος υπολογίζει ότι θα εξοικονομήσει 300 εκατ. ευρώ το χρόνο έως το 2014.
Το άρθρο του blog εκφράζει την κατάσταση στην Ολλανδία, τι γίνεται όμως με την Ελλάδα και δη τη Θεσσαλονίκη, όπου και ανήκω; Τα διοικητικά στελέχη και οι managers είχαν συνάντηση με τον πανίσχυρο περιφερειακό διευθυντή, την προηγούμενη εβδομάδα, όπου και τους ανακοινώθηκε πως τα 3 πλέον υποκαταστήματα (όπως τα ξέρουμε) θα λειτουργήσουν για όλο το 2012, αφού εντάσσονται σε ένα σχέδιο (πλάνο) μείωσης των εξόδων. Από 1/1/2013 θα είναι ένα και μόνο υποκατάστημα (αχταρμάς) όπου και θα απαρροφηθούν “όσοι χρειάζονται” από τους διοικητικούς υπαλλήλους, τους managers και τελευταία τους ασφαλιστές. Είναι μία ανακοίνωση εργασιακής εφεδρείας για όλους, δηλαδή σαν να σου λένε πως έχεις ένα χρόνο διορία να βρεις δουλειά κάπου αλλού αν δεν ανήκεις στους εκλεκτούς… Τα συγκεκαλλυμένα λόγια του περιφερειακού είχαν και ένα φωτεινό κερασάκι. Οραματίζεται ένα ακόμη γραφείο της εταιρείας στον Έυοσμο (δηλαδή στη Δυτική Θεσ/νίκη). Ωραία έτσι σύντομα θα είναι και τα δύο γραφεία άδεια από κόσμο, το πρώτο το υπάρχον αφού θα εκδιωχθούν σε περιπου ένα χρόνο διοικητικοί, managers και ασφαλιστές (που δεν πιάνουν τα όρια του κανονισμού πωλήσεων) και φυσικά το δεύτερο που γεννήθηκε άδειο και θα παραμείνει αφού δεν γίνεται καθόλου στρατολόγηση. Σε λίγο δεν θα φτάνει ο κόσμος για το Philippos Business Center, το δεύτερο γραφείο τι να το κάνεις; Ειδήσεις σαν και την τελευταία προκαλούν τα γέλια των παρευρισκομένων και γίνονται για να χρυσωσουν το χάπι. Τι και αν το Silver πήγε πάρα πολύ καλά και η Βόρεια Ελλάδα έπιασε το 120% του στόχου… Το θέμα πως μετά θα έχουμε συρρίκνωση. Αλλά ξέχασα την τελευταία τη βαφτίσαμε όλοι νοικοκύρεμα…. Πάντως ο άνθρωπος τς Τριάδας ο “δικός τους” Άγγελος θα βρεθεί απόλυτος κυρίαρχος. Ο απόλυτος agency manager… Όποιος αντέξει λοιπόν σε ένα χρόνο… Κρίμα για το λιοντάρι… Αποδεικνύεται περίτρανα πως δεν χρειάζεται το δίκτυο του, όυτε και τους υπαλλήλους του… Πέρα από τις φανφάρες το λιοντάρι θα μου λείψει πραγματικά… Κρίμα!!!…
ΝΕΩΤΕΡΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΠΙΕΡΤΗΡΙΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΕΞΥΠΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 30 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΤΕΤΡΑΩΡΗ ΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΑ ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ
Τίποτα δεν είναι τυχαίο. Αυτό το πλάνο ήταν γνωστό εδώ και αρκετό καιρό. Απλά οι περισσότεροι κλείνουν μάτια και βολεύονται στην ανυπαρξία τους. Για να ρωτήσουν πως πηγαίνει ο ΠΑΠ στην νέα του εταιρία. Ας ρωτήσουν πως πηγαίνουν τα γραφεία ανταγωνίστριας εταιρίας με γαλλικά και πιάνο, που πλημμύρισαν από “πορτοκαλί” αίμα. Και τότε θα καταλάβουν ότι δεν έχουν αύριο. Το ίδιο δεν γίνεται και στην Αθήνα; Αυτοί που κατάλαβαν το πλάνο, δεν αντιλαμβάνονται τι σημαίνει κρίση και άλλοι περιμένουν κανένα χαρτοφυλάκιο (κλεμένο φυσικά) για να ζήσουν. Κρίμα!!!…
Παίρνω πάσα από τον ο/η Χαλαρά και πάσης Ελλάδος και σας ανακοινώνω πως όλο το σαθρό οικοδόμημα του λιονταριού θα σειστεί συθέμελα για άλλη μία φορά από την παραίτηση – βόμβα κορυφαίου ασφαλιστή της Θεσσαλονίκης (Executive Agent & πρώην manager). Όπως και να το σερβίρουν, όπως και να το διαχειριστούν (όταν αυτό διαρρεύσει γιατι το κρυβουν επιμελέστατα), το γεγονός είναι ένα και δεν αλλάζει… Η διαδικασία διάλυσης του μαγαζιού έχει ξεκινήσει… Το καράβι πάει ολοταχώς για τον ύφαλο… Δεν μπορεί να μην το βλέπουν οι ηθίνοντες! Μπορεί να τους συμφέρει κιόλας… Πάντα συζητιόταν η μετατροπή της εταιρείας σε ένα μεγάλο πρακτορείο, όπου θα κάνει κουμάντο η κραταιά Τριάδα και τα φιλαράκια-παπαγαλάκια της. Ίσως τι να πω… Όσο για τον ασφαλιστή που έφυγε… Θα πάει σε κάποια άλλη εταιρεία από αυτες που υπάρχουν στην αγορά… (Ίσως και σε αυτήν του ΠΑΠ)… Το πορτοκαλί αίμα ρέει άφθονο!…
ΔΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟ ΚΛΠ, ΚΛΠ ΚΛΠ
ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΓΡΑΦΩΜΕΝΑ ΜΑΡΤΥΡΟΥΝ ΚΑΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΑΛΛΛΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ…ΚΑΙ…ΑΠΟΨΗ
ΓΙΑ ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟΟ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑΧΕΙΣ ΤΣΟΥΞΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΣ. ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ Η ΓΑΛΛΟΙ ΜΕ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΝΩΛΙΟΥΣ Η ΤΟΥΛΙΠΕΣ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜAΝΤΑΜΙΤΣΑ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ. ΣΟΥΡΩΜΕΝΕ ΚΑΙ 9 ΧΑΛΑΡΑ ΜΕ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΛΑΞΗΣ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΚΟYΛΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ. ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΗΣ ΑΦΕΝΤΙΚΟ. ΚΑΙ ΤΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ…ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΠΟ …….ΤΗΝ ΓΕΙΤOΝΙΚΗ ΧΩΡΑ ΤΗΝ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ. ΚΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΛΠ ΑΣ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥΡΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΖΩΗ ΧΑΛΑΡΑ
Αγαπητέ φίλε ΣΠΙΝ ΝΤΟΚΤΟΡ, θα ήθελα να σου πω καταρχάς πως συμφωνώ με όλα όσα λες και τα επιβεβαιώνω ως αληθή. Μία παρατήρηση εδώ… Τόσο το αφεντικό απο Βουλγαρία που αναφέρεις όσο και ο Ελληνικός καφές των δικαστηρίων ήταν για πάρα πολλά χρόνια φιλαράκια της τριάδας και τους ζητήθηκε πολλές φορές να καρφώσουν συναδέλφους, όσο και να καταθέσουν όχι πάντα αληθώς εναντίων στελεχών που μέχρι εκείνη τη στιγμή έπιναν και έτρωγαν μαζί τους… Πολλοί από τους τελευταίους είχαν ξεκινήσει μαζί και ουδόλως πίστευαν πως θα τύχαιναν τέτοιας αντιμετώπισης από τους φίλους τους…. Δυστυχώς η υπέρμετρη φιλοδοξία κάποιων τους οδηγεί σε τέτοιες συμπεριφορές… Όταν έφυγαν από την εταιρεία (με τον άγριο τρόπο που έφυγαν) και βρέθηκαν στο Γαλλικό Όρος του Φοίνικα, κατηγορούν όπου σταθούν την Τριάδα ότι δεν τους φέρθηκε καλά… Την προδοσία πολλοί την ηθέλησαν, τον προδότη ουδείς… Καλά να πάθουν… Δεν είναι και αθώες περιστερές… Η τριάδα έτσι φέρεται. Μα τι περίμεναν πραγματικά; Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω υπό ποία έννοια λeς ανεξάρτητος; Υπό τη σκέπη κάποιου πρακτορείου; Μα εμείς δεν θέλουμε να φύγουμε από την εταιρεία… Θήγουμε τα κακώς κείμενα και προσδοκούμε την καρατόμηση της Τριάδας για να αναπνεύσουμε όλοι με πρώτη από όλους τη δύσμοιρη εταιρεία που τείνει να μετατραπεί σε ένα πρακτορείο της σειράς ενώ έχει τα φόντα να φιγουράρει στις πρώτες θέσεις της Ελλάδας… Κρίμα πραγματικά… Περιμένω την απάντηση σου… Απλώς σκέψου πως πρακτορείο που θα κάνει κουμάντο η Τριάδα και τα παπαγαλάκια της είναι καταδικασμένο στην διάλυση και την αφάνεια… Επίσης τι έχεις να πεις για την προαναφερόμενη παραίτηση Executive Agent της Θεσσαλονίκης, η οποία δείχνει περίτρανα πόσο ανίκανοι είναι οι managers να τον κρατήσουν… Τελευταία μπορεί να τα τσούζω αλλά δεν σουρώνω, ούτε και βλέπω την κατάσταση χαλαρά…
Εσείς καλά κάνετε και τα γράφετε αλλά εγώ σκεφτομαι ότι ενώ οι ρουβίτσες ήρθαν στην Θεσσαλονίκη και φωνάζουν ΣΑΚΗ, ΣΑΚΗ που πήγε στην νέα του εταιρεία, εμείς είμαστε παγιδευμένοι και δεν μπορούμε να κάνουμε την αλλαγή.
Τι αλλαγή να κάνουμε φίλε πεινασμένε; Σε λίγο η απλή αλλαγή ηγεσίας στην εταιρεία (δηλαδή φυγή-απόπεμψη της Τριάδας και των παπαγάλων της) δεν θα είναι αρκετή για να πάει καλύτερα το “μαγαζί”! Καλή επιτυχία στο Σάκη στη νέα του εταιρεία…. και ευχομαι να μην γίνει η κατάσταση μη αναστρέψιμη!!!…
ΕΓΚΛΩΒΙΣΜΕΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΟ ΕΑΝ Ο ΙΔΙΟΣ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΡΚΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΦΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΛΙΨΗ
ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΣΤΑΔΗΝ
ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ
ΕΙΝΑ ΖΗΤΗΜΑ ΑΠΟΦΑΣΗΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΟΥ ΑΠΕΓΚΛΩΒΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΤΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΛΗΘΩΡΑΣ ΝΟΜΙΚΩΝ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
ΔΙΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΟΥΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΣΠΙΝ
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΕΝ ΧΡΙΣΤΩ ΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ
ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΚΑΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΟΥ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΝΑ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΡΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ …..ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ (ΟΠΩΣ ΕΔΩΣΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Π.Χ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΣΑΙ ( ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ) ΜΕ 2-3 ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ,ΜΕΣΙΤΙΚΕΣ) ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΡΩΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Η ΠΗΓΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ 3-4 ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΕΤΣΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΣΕΙ Η ΑΣΧΗΜΕ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΒΙΩΝΕΙΣ ΚΥΤΤΑΧΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΜΠΑΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ Π.Δ. 190 /2006 ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΝΕΤΕ ΑΦΕΝΤΕΣ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ , ΝΑ ΦΤΙΑΞΗ ,ΝΑ ΧΑΛΑΣΗ , ΝΑ …ΝΑ ……ΝΑ …..ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΧΕΣ!!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΕΙ ΜΕΘΟΔΕΥΣΗ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΙΑΣΤΟΥΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΠΡΙΝ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΟΥΜΠΑΡΩΝ,ΚΟΥΜΠΑΡΙΑΣ,ΜΑΝΤΑΜ ΣΟΥΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΡΕΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΑΡΧΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗΣ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΚΟΠ[ΟΣ ΣΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ……………….
Ποια Γαλλική και μπαρούφες;
Ποιά άλλη εταιρεία;
Έχει αξιοπρεπέστατο γραφείο στην Θεσσαλονίκη να πάει και θα βρει εύκολα τον δρόμο του. Άλλωστε τα ξέρει καλά τα παιδιά και μπορεί να δείξει εύκολα εμπιστοσύνη.
Άλλο είναι το θέμα που καίει την τριάδα όπως τους λέτε. Στην Αθήνα θα σκάσει η βόμβα σε λίγες μέρες. Γιορτάζει άλλωστε και θέλει να τους κεράσει πίκρα ο βομβιστής, αυτούς που τον κυνήγησαν χωρίς λόγο.
ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ? ΑΝ ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Η ΤΡΙΑΔΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΙΟΥΝΤΑΙ ΕΡΩΤΗΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΙ… Η ΤΡΙΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΚΟΦΤΑ. ΙΣΩΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ…