Καταιγισμό τηλεφωνημάτων ενεργοποίησε η αγγελία ζήτησης δύο στελεχών που δημοσιεύσαμε την περασμένη Τετάρτη 1/2/12. Ενός, για τις Διοικητικές Υπηρεσίες και ενός για τις Πωλήσεις, (Επιθεωρητής Πωλήσεων). Η ενδιαφερόμενη Εταιρεία έμεινε έκπληκτη και μας ευχαρίστησε ιδιαίτερα, αν και αναγκάστηκε κάποια στιγμή και μετά να κλείσει το κινητό τηλέφωνο για να μπορέσει να αξιολογήσει τα ήδη εγγεγραμμένα εισερχόμενα τηλέφωνα. Υπενθυμίζουμε στους αναγνώστες του “ID” ότι σύμφωνα με τα στοιχεία της Google, κυμαίνονται μεταξύ 25.000 και 30.000 μεμονωμένων ατόμων που επισκέπτονται το “ID” στο διάστημα των εκάστοτε 30 προηγούμενων ημερών. Ο δε αριθμός του συνόλου των επισκέψεων στα ίδια διαστήματα των 30 αμέσως προηγούμενων ημερών, υπερβαίνουν τις 100.000! Καθημερινά επίσης, 5-15 νέα e-mail δηλώνονται ότι επιθυμούν να παίρνουν το “ID” αυξάνοντας την κυκλοφορία του σταθερά. Δοκιμάστε! Οι αγγελίες δημοσιεύονται δωρεάν, αρκεί να μην υπερβαίνουν τις 50 λέξεις.
Πληροφορίες: (210) 9578130 κ. Φ. Μενικίδου.