Στη Διοικητική Ομάδα του Ομίλου ICAP, προσετέθη ο Απόστολος Τσούμπρης, προερχόμενος από την IntelliSolutions όπου κατείχε τη θέση του Chief Operating Officer. Ο κ. Τσούμπρης ανέλαβε Director -Επικεφαλής του Συμβουλευτικού Κλάδου της ICAP Group για τον Ιδιωτικό Τομέα με επίκεντρο τις υπηρεσίες Big Data Management, Business Planning & Strategy, Corporate Performance Management & Improvement, Business Intelligence, αλλά και υπηρεσίες Customer Strategy & Marketing. Επίσης, είναι κάτοχος Πτυχίου Computer Engineering και Informatics και με Μεταπτυχιακές σπουδές σε Business Intelligence από το Πολυτεχνείο της Πάτρας.
Η προσθήκη αυτή θα ενισχύσει τη στρατηγική απόφαση για ακόμη μεγαλύτερη έμφαση στις Υπηρεσίες Διαχείρισης Βάσεων Δεδομένων. Ο Όμιλος ουσιαστικά αξιοποιεί την τεχνογνωσία του που για την παροχή των δικών του υπηρεσιών, τα τελευταία 50 χρόνια συγκεντρώνει, αναλύει και διαχειρίζεται μεγάλους όγκους δεδομένων.