![Άποψη του χώρου της εκδήλωσης Άποψη του χώρου της εκδήλωσης](https://www.insurancedaily.gr/upload/2009/02/pefanios-ceaccf80cebfcf88ceb7-cf84cebfcf85-cf87cf8ecf81cebfcf85-cf84ceb7cf82-ceb5cebaceb4ceaecebbcf89cf83ceb7cf82-480x320.jpg)
Ο Επιθεωρητής Κλέαρχος Πεφάνιος γιόρτασε πρόσφατα την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του μαζί με τους συνεργάτες του στο «Crowne Plaza». Η Διοίκηση της Εταιρείας τον τίμησε με την παρουσία της και του ευχήθηκε να κερδίζει πάντα την πρωτιά.
Ο Κλέαρχος Πεφάνιος, αν και νεότατος, ακόμα δεν έκλεισε τα σαράντα, είναι Μάνατζερ της International Life για πάνω από δέκα χρόνια και πιστός οπαδός του συγχωρεμένου Βασίλη Ιβάνοφ, ο οποίος υπήρξε για πολλά χρόνια ο μεγαλύτερος Διευθυντής Καταστήματος της New York Life και παλιός συνάδελφος του Φίλιππου Μωράκη, ο οποίος τον είχε καλέσει πολλές φορές στην Αθήνα για να μοιραστεί τις εμπειρίες του με τους Έλληνες Μάνατζερ. H Νέα Παραγωγή της Επιθεώρησης Πεφάνιου σε Ζωή και Γενικές για το 2008 είναι πάνω από 1,5 εκατ. ευρώ.
Eyge,mpravo sou synadelfe kai akoma poio psila na pas!!!