Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις: Θέση εργασίας για τον κλάδο γενικών ασφαλίσεων

Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις
Μισθός: Εμπειρία: Χρόνος

Η Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις Α.Ε. επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, νέο μέλος για τον κλάδο γενικών ασφαλίσεων, με εμπειρία στην διαχείριση εταιρικών λογαριασμών.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Time Ασφαλιστικές Πρακτορεύσεις

Περιγραφή θέσης :

  • Έρευνα της αγοράς και τοποθέτηση ασφαλιστικών κινδύνων
  • Διαχείριση και λειτουργία καθημερινών εργασιών του κλάδου
  • Επικοινωνία και διαχείριση των αιτημάτων των εταιρικών λογαριασμών

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις λοιπών γενικών κλάδων ασφάλισης
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές :

  • Ανταγωνιστικός μισθός ανάλογα με την εμπειρία και τα συνολικά επαγγελματικά προσόντα του υποψηφίου.
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Ομαδική ασφάλιση

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο p.kolonias@timeins.gr