ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Ζητείται Εκπρόσωπος τηλεφωνικού κέντρου Ασφαλιστικού κλάδου

Εκπρόσωπος τηλεφωνικού κέντρου

Full Time
Κατηγορία: Insurance Μισθός: Εμπειρία: Χρόνος

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά άτομα για λογαριασμό μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού, στην Αθήνα.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Ζητείται Εκπρόσωπος τηλεφωνικού κέντρου Ασφαλιστικού κλάδου

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες της Ασφαλιστικής εταιρείας με στόχο την προώθηση ασφαλιστικών προϊόντων και υπηρεσιών
  • Ανάπτυξη πελατολογίου και δημιουργία μακροπρόθεσμων πελατειακών σχέσεων
  • Επίτευξη υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. / Ι.Ε.Κ. (ιδανικά με κατεύθυνση σε ασφαλιστική επιστήμη)
  • Προϋπηρεσία σε τηλεφωνική προώθηση ασφαλιστικών προϊόντων / υπηρεσιών
  • Πιστοποίηση (Αντ)ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Επιπέδου Α. Τράπεζα Της Ελλάδος
  • Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών εδώ.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.