Δεν γνωρίζαμε ότι υπήρχε Σύλλογος Συνταξιούχων Ασφαλιστών! Το πληροφορηθήκαμε όταν λάβαμε το κάτωθι δελτίο τύπου, με τα ονόματα του νέου ΔΣ του Συλλόγου. Να μας ζήσουν! Σύμφωνα με το καταστατικό και μετά από πρόσκληση του πλειοψηφήσαντος στις εκλογές της 3/3/2011 κ. Τάκη Αγιασματζή στα γραφεία της Ένωσης, συγκροτήθηκε σε σώμα με ομόφωνη απόφαση, το νέο ΔΣ της ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΩΝ που έχει η κάτωθι:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ : ΤΑΚΗΣ ΑΓΙΑΣΜΑΤΖΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ : ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗΣ
ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΪΟΣ ΝΤΙΝΑΣ
ΤΑΜΙΑΣ : ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΦΟΡΟΣ : ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΥΛΙΑΣ
ΜΕΛΗ : ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΛΙΓΚΟΣ
Εκ της Ε.Σ.Α.
Χαίρομαι που έμαθα ότι υπάρχει η ΕΝΩΣΙΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΩΝ.Θέλω να επικοινωνήσω μαζί σας τηλεφωνικώς και έχω προσπαθήσει στο τηλ.2105242662 αλλα δεν απαντάει.Παρακαλώ αν υπάρχει η δυνατότητα στείλτε μου κάποιο τηλέφωνο που να μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας.