To “ID” χάρη στη δική σας αναγνώριση και επισκεψιμότητα έκλεισε 3 χρόνια λειτουργίας συγκεντρώνοντας ένα τεράστιο αριθμό επισκεπτών που σύμφωνα με τα στοιχεία της Google, υπερβαίνει τους 28.000 επισκέπτες, (διαφορετικά άτομα) και πάνω από 90.000 επισκέψεις, το μήνα! Οι δε Σχολιαστές, για τα 3 χρόνια έφτασαν τους… 10.141. Από αυτά, δημοσιεύσαμε τα 8.977 Σχόλια. Τα υπόλοιπα δεν ήταν δημοσιεύσιμα. Σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στο “ID” και σας διαβεβαιώνουμε ότι θα συνεχίσουμε να σας ενημερώνουμε βελτιώνοντας συνεχώς το επίπεδο των υπηρεσιών μας. Δυστυχώς, μερικές φορές, πέσαμε θύματα της παραπληροφόρησης και δημοσιεύσαμε κείμενα που δεν ήταν τεκμηριωμένα. Σε όλες, όμως αυτές τις περιπτώσεις, δημοσιεύσαμε τη δική σας Αξιολόγηση που αμφισβητούσε την εγκυρότητά τους. Ζητάμε συγγνώμη για αυτό και θα προσπαθήσουμε να Ελέγχουμε πολύ πιο προσεκτικά τις ειδήσεις που έρχονται στα γραφεία μας. Σας πληροφορούμε επίσης ότι η έρευνα που κάναμε αποκάλυψε ότι ένας μεγάλος αριθμός επισκεπτών απολαμβάνει τα διάφορα φιλμάκια που δημοσιεύουμε, τα οποία χαρακτήρισαν, ευχάριστα και συχνά συγκινητικά. Από τον Σεπτέμβριο, σας επιφυλάσσουμε εκπλήξεις οι οποίες θα συμβάλλουν αποφασιστικά στον Αγώνα που κάνετε να επιβιώσετε ως Επαγγελματίες. Καλό Καλοκαίρι!
Πιστεύω πώς αξίζετε αυτή τη αναγνώριση…στην αρχή μας μπερδεύατε και νομίζαμε ότι πολεμάτε τα δίκτυα γιατι πληρώνεστε…από τις εταιρείες αργήσαμε λίγο αλλά τελικά ει΄στε καλοπροαίρετος αν και πονάτε όταν μας τα χώνετε. Ζωικός που έγινε Πράκτορας
Για ένα πράμμα θα σας συγχωρέσω γιατί είστε το μόνο site που όταν πρέπει λέει και καμία συγνώμη…όταν κάνετε γκαφες αυτό δεν το ακούσαμε από κανένα άλλο μεσο.
Ότι και να πούμε είσαι μοναδικός και πάντα μας ρίχνεις…χαλαλι σου και συνεχισε να μας κρατάς σε εργήγορση.
Καλά όλα αυτά τι εγιναν οι γνώσεις που λέγατε ότι θα μας δίνατε…το ξεχάσατε?
Είστε σιγουροι ότι είμαστε τοσοι πολλοί?
Να δώσετε πληροφόρηση για προιόντα και υπηρεσίες, που ανοίγουν πόρτες για νέους πελάτες.