Το εκπτωτικό mpd club που δημιούργησε ο Περιφερειακός Διευθυντής της ΑΧΑ, Βασίλης Μουντάκης αναπτύσσεται, μεγαλώνει και έγινε Ανώνυμη Εταιρεία. Το club δημιουργήθηκε για να προσφέρει Κοινωνικές Εκπτωτικές Υπηρεσίες στο ευρύτερο κοινό και παράλληλα να προωθεί Ασφαλίσεις Ζωής και Ζημιών βοηθώντας τους συνεργάτες του Μουντάκη στη δύσκολη εύρεση νέων πελατών. Έχει συμβάσεις εκπτώσεων με 1.600 επιχειρήσεις και πάνω από 20.000 μέλη! Πρόσφατα οι γνωστοί Ασφαλιστές Δούκας Παλαιολόγος και Σπύρος Λευθεριώτης, εντάχθηκαν στο mpd club και έγιναν μέλη του ΔΣ. Μάθαμε επίσης, ότι οι δύο βετεράνοι Ασφαλιστές, πέρα από τη συμμετοχή τους στο Club του Μουντάκη, δημιούργησαν μια νέα δραστηριότητα εμφιάλωσης και εμπορίας ελαιολάδου με σκοπό τη διάθεσή του στην Ελληνική Αγορά μέσω των πολλών γνωστών τους Ασφαλιστών και με σκοπό επίσης να το εξάγουν. Στις δύο παρουσιάσεις του Ελαιολάδου που οργάνωσαν στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη συγκεντρώθηκαν πολλοί γνωστοί τους Ασφαλιστές. Καλές δουλειές και στις δύο δραστηριότητες.