Το Σάββατο, 7 Μαΐου 2011, πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα, στο Επιμελητήριο Αχαΐας, η Ετήσια Τακτική Γενική Συνέλευση των ∆ιοικητικών Συμβουλίων των Σωματείων που απαρτίζουν την ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝ∆ΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ∆ΙΑΜΕΣΟΛΑΒΗΤΩΝ (Π.Ο.Α.∆.). Έγινε πλήρης ενημέρωση των Μελών για τα πεπραγμένα και την δράση του ∆.Σ. της ΠΟΑ∆ και ακολούθησε εποικοδομητικός διάλογος για τα προβλήματα και το μέλλον της Ασφαλιστικής ∆ιαμεσολάβησης στη χώρα μας.
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ
…ΘΑ ΤΙΜΟΡΗΣΕΤΕ ΤΟ “ΑΝΥ ΤΙΜΕ…” ΚΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ?
…ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ …ΘΕΣΟΥΝ ΣΕ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ?