Σας παρουσιάζουμε το νέο club restaurant Divine στο Κεφαλάρι που βρίσκεται στο ξενοδοχείο Theoxenia. Πρόκειται για ένα χώρο μοντέρνο και ζεστό στον οποίο μπορείτε να πραγματοποιήσετε προσωπικές και εταιρικές εκδηλώσεις ή απλά να τον επισκεφθείτε για ποτό και φαγητό. Αν έχετε κανένα μεγάλο πελάτη ο χώρος είναι ιδανικός και θα σας βγάλει ασπροπρόσωπους. Ας μην αρχίσουμε τη γκρίνια και τα “εδώ ο κόσμος χάνεται και εσείς μιλάτε για χλιδάτα εστιατόρια” κλπ.! Σας υπενθυμίζουμε ότι εμείς οι Ασφαλιστές δεν σκύβουμε ποτέ το Κεφάλι, και όποιες και αν είναι οι συνθήκες της Αγοράς, είμαστε πάντα αισιόδοξοι και μαχητικοί και πάντα καταφέρνουμε να επιβιώνουμε. Think Big! Think Opportunity and forget all Threats!
Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΑΕΙ…………`ΣΥΝΝΕΦΟ`