Είπε κορυφαίο στέλεχος της συγκεκριμένης Διεύθυνσης, παρουσία 15 εκπροσώπων των Διαμεσολαβούντων κατά την πρόσφατη συνάντησή του μαζί τους, παρουσία και των δύο άλλων στελεχών που προέρχονται από την προηγούμενη Εποπτική Αρχή: Θα κυνηγήσουμε όλες τις… Διαστημικές Εταιρείες! Ήδη βρισκόμαστε σε επαφή με άλλες Εποπτικές Αρχές άλλων Κρατών Μελών της ΕΕ για να τεκμηριώσουμε τους Ελέγχους μας.
Αυτά προς ενημέρωση των σεβαστών αναγνωστών του “ID”, φίλων και μη.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ANYTIME ;
ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΗΠΩΣ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΙΣ……