Στα χιονισμένα Ζαγοροχώρια, μια από τις ομορφότερες περιοχές της Ελλάδος, είχαν την ευκαιρία να ταξιδέψουν για ένα τριήμερο από 10 έως 12 Φεβρουαρίου 2012, οι επιτυχόντες συνεργάτες του τρίμηνου φθινοπωρινού διαγωνισμού της Περιφερειακής Διεύθυνσης της ΑΧΑ Ασφαλιστικής του Αναστασίου Παυλίδη, που ολοκληρώθηκε με απόλυτη επιτυχία στις 30 Νοεμβρίου 2011.
Οι συνεργάτες απόλαυσαν ένα χαλαρό εργασιακό τριήμερο, που περιελάμβανε συνάντηση στο συνεδριακό χώρο του ξενοδοχείου με ανάπτυξη εξαιρετικά ενδιαφερόντων θεμάτων, όπως η διατηρησιμότητα, το Νέο Νοσοκομειακό Πρόγραμμα mediσυν και τέλος η στρατηγική των πωλήσεων για το 2012. Επιπλέον, κατά τη διάρκεια του ταξιδιού οι συμμετέχοντες είχαν την ευκαιρία να περιηγηθούν στα γραφικά χιονισμένα σοκάκια του Μονοδενδρίου, καθώς και στην πόλη των Ιωαννίνων. Οι συνεργάτες ανανέωσαν το ραντεβού τους για τον επόμενο χρόνο, υποσχόμενοι να επαναλάβουν τη φετινή επιτυχημένη παραγωγικά χρονιά τους και το 2012. Τους συνεργάτες συνόδευσε ο επιθεωρητής Πωλήσεων της Διεύθυνσης Πωλήσεων του Agency System, Ευστάθιος Γκίτικας.
Με 5% προμήθεια και στη Χαβάη θα τους πάνε σε λίγο ! Εκτός και, αν ξυπνήσουν.
Ευρυπίδη καλημέρα ,
Φαντάζομαι πως είσε στον χώρο και πίστεψε με , στο καράβι αυτό πολλοί θα επιθυμούσαν να ανέβουν … αλλά ο καπετάνιος … βάζει αυτούς που το αξίζουν !!!
Όταν θελήσεις να μπεις και εσύ , είμαι πρόθυμος να μεσολαβίσω …
Σταύρος Κόσσου
Και στον Τιτανικό, οι επιβάτες επιλέγησαν με προσοχή αλλά……
καλα δεν ξερεις ποιος ειναι ο Ευριπιδης? Ρωτα να μαθεις
Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις !!
Αρχιμήδη – Ευριπίδη ή όπως αλλιώς σε λένε .
Εσένα η eταιρία σου, που σε πήγε ταξίδι εσωτερικού διαγωνισμού;
Τί προμήθεια σε δίνει; Μήπως μαζεύουν λεφτά στην άκρη, για το κούρεμα των ομολόγων ;
Πραξιτέλης Χουβαρντάς
Εμένα οι Εταιρείες μου δεν ΜΕ ΔΙΝΟΥΝ. Εσύ έχεις το δικαίωμα να ΣΕ ΔΙΝΟΥΝ.
ΩΡΑΙΟΣ Ο ΚΟΣ ΚΟΣΣΟΥ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΕΙΑ ΣΟΥ
ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΤΕ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ.. ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ,ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΗΣΥΧΟΙ, ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΣΒΕΥΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΚΘΕΣΕΙ… ΕΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗ,ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ.. ΚΟΙΤΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ,,ΠΑΖΑΡΕΥΕΤΕ ΤΟ 1.. 2.. 3.. 4%. ΧΑΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ.. ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΟΜΩΣ?? ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ???
Εαν δεν παζαρέψω το ψωμί μου, κάποια στιγμή θα κλείσω και, τότε στα παιδιά μου τι θα δωσω να φάνε; Τα καταπράσινα φύλλα που έμειναν στο δάσος; Χαρτί και μολύβι έπιασες ποτέ να υπολογίσεις τα έξοδά σου; Εκτός και αν σε φιλοξενούν σε κάποιο γραφείο της Εταιρείας οπότε δεν έχω να γράψω τίποτα, γιατί είσαι βολεψάκιας.
Να ρωτήσω με την ευκαιρία,
Πρίν δύο χρόνια γιατί η AXA ήταν από τις πιό ακριβές Εταιρείες στην ασφάλιση των αυτοκινήτων ; Μπορείτε να μου πείτε πόσο κοστολογούσε ένα 10 ίππων πριν δύο χρόνια και πόσο το κοστολογεί τώρα;
θυμηθείτε τι έκανε η interamerican με τα Δ.Χ και τα ΤΑΞΙ και, τι κάνει τώρα. Τι προμήθεια έπαιρναν τότε και τι παίρνουν τώρα. Ξυπνήστε κορόιδα, καμμιά Εταιρεία δεν μας λυπάται. Ολες το δικό τους και μόνο συμφέρον κοιτάζουν – δικαίωμά τους – αλλά μην τρελαίνεστε κιόλας με την τάδε και τη δείνα Εταιρεία;
… Ευριπίδης !!!!
εχει πλάκα ΝΑ εισαι ο Ευριπίδης ο ”φίλος” της ”φίλης” ???
any way K e e p W a l k i n g Dear friend 🙂
είχα πάει τον Δεκέμβριο εγώ…απίστευτες τοποθεσίες είτε είτε χωρίς χιόνι!!!