Παρουσιάζουμε ένα βίντεο από το enikos του Νίκου Χατζηνικολάου το οποίο επισκέφτηκαν πάνω από… 850.000 Έλληνες σε λίγες ημέρες! Πρόκειται για την παρουσίαση ενός φοιτητή ο οποίος, για πρώτη φορά στην ιστορία των ΜΜΕ άφησε Σιωπηλούς τους Πολιτικούς που τον άκουγαν! Το γνωστό πλαστικό και ειρωνικό… μειδίαμα του… Καρδινάλιου… Βορίδη, εξαφανίστηκε από το πρόσωπό του όπως κατέβηκε και το δάκτυλο του που ακουμπάει καλλιτεχνικά στο μάγουλό του συμπληρώνοντας το… μειδίαμά του… Απολαύστε το νεαρό που κανένα ΜΜΕ δεν τολμάει να παρουσιάσει στις οθόνες του. Μόνον ορισμένα κανάλια τολμούν και παρουσιάζουν παρόμοιες ομιλίες τα οποία, φυσικά και έχουν περάσει σε τηλεθέαση τα λεγόμενα μεγάλα! Μην ξεχνάτε ότι οι περισσότερες δημοσκοπήσεις επηρεάζονται από το Σύστημα μιας και το Σύστημα είναι οι μοναδικοί πελάτες τους… Είναι κάτι σαν τους Ορκωτούς Λογιστές που μέχρι πρόσφατα μπορούσαν να προσφέρουν και Συμβουλευτικές Υπηρεσίες στις Εταιρείες που Ελέγχουν! Το Σύστημα… βλέπετε… έχει φροντίσει για όλα… πριν από εμάς… για μας!