Ο Σύλλογος Ανεξάρτητων Ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών Νομού Σερρών διοργανώνει εκπαιδευτική ημερίδα την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2014, στις 6μμ, στην αίθουσα εκδηλώσεων του Επιμελητηρίου Σερρών. Πρόκειται για σεμινάριο που αφορά επαγγελματίες ασφαλιστικούς διαμεσολαβητές και αφορά σε θέματα αυτοβελτίωσης και επαγγελματικής αναβάπτισης. Ομιλητές θα είναι έμπειρα στελέχη του MDRT με διαπιστωμένα αποτελέσματα στις παρουσιάσεις των σχετικών θεμάτων.
Διαβάστε την αναλυτική ανακοίνωση του Συλλόγου, το πρόγραμμα και τους ομιλητές εδώ.